Ergebnisse
World-Krysarik-Show Neussen am 25.11.2012
 
Prager Rattler (nicht FCI)
Richter Petr Rehánek, CZ
Veteranenklasse - Rüden
1.1
Weltveteranensieger 2012
Doppel-CAC-V
CAC(VDH)-V
Bandit Prazsky Rodos, PK/1451/99/03, 27.4.99, schwarz tan
Atila z Vysehradskeho podhradi - Ama Ctyrlistek
Z: Vlastimil Rod, E: Ludmila Muschietti
Baby-Klasse - Rüden
2.vv2
Badyanek z Udoli oddechu, N Reg/PK/4202/12, 1.7.12, hneda s palenim
Braska z Fidelaku - Anky z Lendeckeho kopce
Z: Renata Olejnikova, E: Zuzana Forper
3.vv1
Weltbabysieger 2012
Budulínek z Údolí oddechu, N Reg/PK/4204/12, 1.7.12, schoko and tan
Braska z Fidelaku - Anky z Landeckeho kopce
Z: Renata Olejnikova, E: Marion Guggenberger
Jugendklasse - Rüden
4.V1
Weltjugendsieger 2012
Doppel-CAC-J
CAC(VDH)-J
Camillo z Fidelaku, CMKU Reg/PK/3974/11, 16.9.11, schoko & tan
Alfik z Krumlovskeho podhradi - Amina z Fidelaku
Z: J. Pöchmannova, E: Alena Schwab
5.SG3
C-Alex Weversteds PR PK-DK, N Reg/PK/4055/11, 20.10.11, blac tan
Gary Agericus - Marlenka Cekanka
Z: Jan Horak, E: Britta Vćversted
6.SG2
oA
oA
Black Berry Beau vom Lausitzblick, reiche ich nach, 15.11.11, black und tan
Armin z Udoli oddechu - Brown Aphrodite Caelius
Z: Karin Fischer, E: Barbara Heller
Zwischenklasse - Rüden
7.V1
Doppel-CAC
CAC(VDH)
Flash Gordon Luky, CMKU/N Reg/PK/3839/11/12, 23.4.11
Falko z Amálciny Zahrádky - Lukrecia Maskot Bohemia
Z: Katerina Beranová, E: MUDr Olga Plocková Taticová
8.V2
CAC
CAC(VDH)-R
Vincenco vom Turmalin, DHS 112202Pi, 12.4.11, black and tan
Sotek z Jeric - Otylka Maskot Bohemia
Z: Hannelore Kroneberger, E: Corinna Kapella
9.V3
JCh  Koblížek z Jeric, 3775/11/12, 3.1.11, žlutá-yelow
Mikeš Maskot Bohemia - Coko Bons
ZuE: Ing. Zuzana Horáková
Champion-Klasse - Rüden
10.V2
CAC
CAC(VDH)-R
CZCh  Kasim Dar minulosti, N Reg/PK/3476/10, 29.1.10, black and tan
Q-Eliášek Cerná orchidej - Fanika Dar minulosti
Z: Kamila Burešová, E: Miroslav Juhanák
11.V1
Weltsieger 2012
Doppel-CAC
CAC(VDH)
BOB
CZCh,CZGCh  Leopold Cayen Poly Fedar, 3210/09/10, 12.3.09, cerná s pálením
Ch. Sweethear Cerný ranch - Ch. Apolenka Fedar
ZuE: Katerina Beranová
12.V3
CZCh  Wotan z Etaru, N.Reg/PK/3549/10/11, 2.4.10, hnedá s pálením
Pipin Krátký z Etaru - Sára z Etaru
ZuE: Mvdr. Petr Macku
13.V4
CZCh,Grand Champion  Dalimil Ranní svit, 2604/06/08, 6.12.06, black and tan
Filípek z Jeric - Amálka Ranní svit
ZuE: Alena Krivánková
Offene Klasse - Rüden
14.V1
Doppel-CAC
CAC(VDH)
Effa z Etaru, N.Reg/PK/3828/11, 26.3.11, cerná s pálením
Ch Antonín z Etaru - Nadeje z Etaru
ZuE: Mvdr. Petr Macku
15.V2
CAC
CAC(VDH)-R
Fantome de la Cacahuete, PK/2757/07/08, 11.6.07, schwarz tan
Gery Prazsky Rodos - Dora z Vysehradskeho podhradi
Z: Liliane Mordasini, E: Ludmila Muschietti
16.V4
Vigor Z Vyšehradského podhradí, NReg/PK/2580/06/08, 12.10.06, black & tan
Puwi z Vyšehradského podhradí - Vali z Amálciny zahrádky
Z: Jarmila Smahová, E: Marketa u. Joachim Cramer von Laue
17.V
BOB  Havlícek Spero meliora, 3632/10, 1.7.10, schwarz
Noster Mirabilis Ebisu - Popelka Spero meliora
ZuE: Jana Hrbková
18.V3
Leonardo Ranní svit, N Reg/PK/3284/09/10, 8.6.09, hnedá s pálením-brown and tan
Eliáš Nermin - Hany
Z: Alena Krivánková[Miteigentümer], E: Bc. Helena Janková
Veteranenklasse - Hündinnen
19.1
Weltveteranensiegerin
Doppel-CAC-V
CAC(VDH)-V
CZCh,CZVCh  Apolenka Fedar, 1961/03/05, 6.1.03, cerná s pálením
Ch. Atýsek Dar minulosti - Evicka z Majklovy zahrady
ZuE: Katerina Beranová
20.2
CAC-V
CAC(VDH)-V-R
Amálka Ranní svit, 2184/04/06, 28.6.04, cerná s pálením-black and tan
Adolf Kašpar Spero Meliora - Rozárka Královnin skvost
ZuE: Alena Krivánková
Baby-Klasse - Hündinnen
21.vv3
Lovely Twisters Amelou, VK-PR NR 056/12, 13.6.12, black & tan
Hurikan Proper Puppy - Ivy
ZuE: Renate Janßen
22.vv4
Donna Lucia vom Lausitzblick, VK-PR NR 064/12, 4.7.12, black and tan lh
Alevaro - Iriska Cekanka
Z: Karin Fischer, E: Marion Guggenberger
23.vv5
Candy Sandy vom Lausitzblick, VK-PR NR 068/12, 3.7.12, black&tan
Ferdinand Ranni svit - Babetka
ZuE: Karin Fischer
24.vv
Vendelinka z Jeric, zažádáno, 22.6.12, cerná s pálením
Wilibald P.P.Fedar - Winnie z Jeric
Z: Ing. Zuzana Horáková, E: Jirí Šebor
25.vv2
Xsara z Vysehradskeho podhradi, N Reg/PK/4230/12, 29.6.12
Erik Od Hradu Bradlec - Edita z Vysehradskeho Podhradi
Z: Jarmila Smahova, E: Franziska Brauer
26.vv
Darina Dolores vom Lausitzblick, VK-PR NR 063/12, 4.7.12, black&tan
Alevaro - Iriska Cekanka
ZuE: Karin Fischer
27.vv1
Weltbabysiegerin 2012
Henrieta z Pantoflícku, N Reg/PK/4237/12, 1.7.12, cerná s pálením-black and tan
Leonardo Ranní svit - Galaxie Alimak
ZuE: Bc. Helena Janková
Jüngstenklasse - Hündinnen
28.vv1
Weltjüngstensiegerin 2012
Abbygail Armina Canistra, VK-PR N 12.0668, 18.3.12, black&tan
Armin z Udoli oddechu - Yasnenka Cekanka
ZuE: Katharina Homann
29.vv2
Panenka Spero meliora, 4173/12, 15.5.12, schgwarz
Havlícek Spero meliora - Gotika Spero meliora
ZuE: Jana Hrbková
Jugendklasse - Hündinnen
30.V1
Weltjugendsiegerin 2012
Doppel-CAC-J
CAC(VDH)-J
DJCh  Hallo Heather Or Fedar, N Reg/PK/3996/11, 15.10.11, black-tan
Freddie Mercury Fedar - Ornamente for Blonde Fedar
Z: K. Beranova, E: Franziska Brauer
31.SG
Uli z-amalciny zahradky, N Reg/PK/4070/11, 16.12.11, black and than
Erik od Hradu Bradlec - Hessy z Amalciny zahradky
Z: Jaroslava Janouskova, E: Zuzana Forper
32.V4
Carillon Ornamente Clé de sol, PK/4009/11, 22.10.11, black&tan
Ferdinand Ranni svit - Zazu z Jeric
Z: Alena Pavlikova, E: Irena Skarabela
33.V2
CAC-J
CAC(VDH)-J-R
Ciara Princess Ornamente Clé de sol, N Reg/PK/4010/11, 22.10.11, cerná s pálením
Ferdinand Ranní svit - Zazu z Jeric
ZuE: Alena Pavlíková
34.V3
Bass Cornett Ornamente Clé de sol, N Reg/PK/4005/11, 18.10.11, cerná s pálením
Leopold Cayen Poly Fedar - Cavatina Spero Meliora
Z: Alena Pavlíková, E: Charlotte Augustin
Zwischenklasse - Hündinnen
35.V2
CAC
CAC(VDH)-R
Ariane Adeodatus, VK-PR R 057/11, 30.5.11, black-tan
Cil z Kancova - Asha-Laura Caelius
Z: Marion Guggenberger, E: Andrea Schwaiger
36.SG
Aurora In Sanguine Veritas, CMKU, PK 3768/11, 2.1.11, black-tan
Endy z Vysehradskeho Podhradi - Ronja
Z: Josef Nykl, E: Barbara Frank
37.SG4
Fiby, VK-PR NR 033/12, 12.5.11, chocolate&tan
Nicht nach den Regeln von VDH/FCI gezüchtet - Nicht nach den Regeln von VDH/FCI gezüchtet
Z: Übernommen, E: Katharina Homann
38.V1
Weltsiegerin 2012
Doppel-CAC
CAC(VDH)
JCh  Lotranda z Jeric, NREG PK 3860/11, 25.4.11, black & tan
Mikeš Maskot Bohemia - Icy z Jeric
ZuE: Ing. Zuzana Horáková
39.V3
Florentina z Pantoflícku, 3984/11, 25.7.11
Jonáš Maskot Bohemia - Hana Podskalské Dolejší
ZuE: Bc. Helena Janková
Champion-Klasse - Hündinnen
40.n. ersch.
SUCh  Calibelle Athena, AS46147, 30.5.09, black and tan
Endy Grand Lady - Cala Z Vysehradskeho Podhradi
ZuE: Lina Edström
Offene Klasse - Hündinnen
41.SG
Hope, VK-PR R 078/11, 14.6.10, black & tan
Ferda z Piskovcoverho Iomu - Chocholka u Tretiho jezu
Z: Übernommen, E: Renate Janßen
42.SG
DJCh(VDH)  Ivy, VK-PR R 066/11, 14.6.10, black & tan
Jimmy Dar minulosti - Alisha aus dem Böhler Haus
Z: Übernommen, E: Renate Janßen
43.V
Zi-Zi, PK/145/08/07, 10.8.07, black-tan
Matysek - Amelka
Z: Marcela Zackova, E: Line Krestensen
44.SG
Micha, PK/185/11/10, 4.5.10, brown-tan
Vimse - Lulu
Z: Nelle Jegind Johansen, E: Line Krestensen
45.V
Gianna, VK-PR R 040/11, 2.11.07, black & tan
ohne Angabe - ohne Angabe
Z: ohne Angabe, E: Alena Schwab
46.V3
Boninka z Podkozi, VK-PR-N 11.0866, 13.6.09, black & tan
Adamek od Litickeho kostela - Vendulka Cekanka
Z: P. Mudra, E: Alena Schwab
47.V1
Doppel-CAC
CAC(VDH)
Ronja, CMKU, P Reg/PK/167/1007, 11.3.07, black-tan
Nicht bekannt - Nicht bekannt
Z: Nicht bekannt, E: Barbara Frank
48.V4
Ginger z Drinopolu, CMKU, P Reg/PK/3142/08, 17.11.08, black-tan
Endy z Vysehradkeho Podhradi - Diana z Drinopolu
Z: Iva Smrhova, E: Barbara Frank
49.SG
Marlenka Cekanka, N REG/PK3221/09, 25.3.09
Kimmi Maskot Bohemia - Jasnenka Cekanka
Z: Eva Hruskova, E: Britta Vćversted
50.V2
CAC
CAC(VDH)-R
Afrodita Austrind, N Reg PK/3515/10/11, 2.3.10, cerná s pálením
Atýsek Dar minulosti - Kráska u Tretího jezu
Z: Olga Indruchová, E: Jana Knoppová
51.SG
Matylda Ranní svit, 3394/09/11, 17.10.09, black and tan
Igor Tarim - Amálka Ranní svit
ZuE: Alena Krivánková

Ein Service von